Możliwości współpracy - www.wkładki.radom.pl

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

Jesteś sportowcem i potrzebujesz profesjonalnej diagnostyki, terapii lub po prostu chcesz rzetelnie przygotować się do zawodów?

Jesteś ortopedą, fizjoterapeutą, podologiem, a może prowadzisz sklep medyczno-ortopedyczny i chcesz oferować swoim pacjentom/klientom indywidualne wkładki ortopedyczne 3D?

Jesteś dyrektorem/ką przedszkola lub szkoły i chcesz zorganizować w swojej placówce badania przesiewowe dzieci w zakresie wad postawy ciała lub diagnostyki stóp? 

Gabinet Ortopodologiczny

Oferuj swoim pacjentom indywidualne wkładki ortopedyczne 3D

Maszyny w połączeniu z naszym programem EasyCAD tworzą doskonałe narzędzie umożliwiające uruchomienie produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych w gabinetach ortopedycznych, podologicznych i wielu innych.

Oprogramowanie współpracuje z naszymi urządzeniami diagnostycznymi (Platformy, Podoscany 2D, Podoscany 3D), na bazie wyników których projektuje się wkładkę.

Oferujemy aparaturę diagnostyczną, profesjonalne oprogramowanie do projektowania indywidualnych wkładek ortopedycznych oraz maszyny do ich wyrobu metodą frezowania. Wkładki ortopedyczne Insole4Foot® wyrabia się w materiałach różnej gęstości w zależności od ich przeznaczenia.

Badania przesiewowe dzieci w przedszkolach i szkołach

Specjalnie dla Twojej szkoły lub dla Twojego klubu możemy zorganizować badania przesiewowe dzieci, ale także dorosłych w zakresie podstawy ciała oraz profesjonalnej, komputerowej diagnostyki stóp.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!

Przygotuj się do zawodów z Centrum Medycznej KOORDYNACJA

Potrzebujesz skosultować się z profesjonalnym fizjoterapeutą sportowym? 

Potrzebujesz wykonać badania stóp i postawy ciała oraz stosować w swoim obuwiu sportowym indywidualne wkładki 3D?

Przygotowujesz się do zawodów i przydażyła Ci się kontuzja?

Jesteśmy producentem i dystrybutorem urządzeń medycznych, dlatego mamy dostęp do najnowszych i najnowocześniejszych technologii związanych z branżą rehabilitacyjną, ortopedyczną, podologiczną. Sami pracujemy na tych urządzeniach, więc już kilkadziesiąt razy nasi fizjoterapeuci przeprowadzali szkolenia z obsługi urządzeń, zarówno swoich kolegów po fachu tj. innych terapeutów, ale także profesorów jak i doktorów, którzy zdecydowali się na zakup urządzeń do diagnostyki stóp i postawy ciała.

Zapisz się na komputerowe badanie stóp

Centrum Medyczne KOORDYNACJA

ul. Kielecka 90

26 – 612 Radom

telefon: 660 404 464
(nr wewnętrzny 3)

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8 – 20

sobota – niedziela: nieczynne

Indywidualne i spersonalizowane Wkładki Ortopedyczne 3D

Insole4Foot®

Projektowane komputerowo, wykonane techniką frezowania w materiale wielowarstwowym

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM