O nas

Kim jesteśmy?

W Centrum Medyczne KOORDYNACJA zajmujemy się komputerową diagnostyką wad postawy, stóp i równowagi, wyrobem indywidualnych wkładek ortopedycznych 3D. 

Firma KOORDYNACJA zajmuje się sprzedażą, projektowaniem, konstruowaniem aparatury rehabilitacyjnej i medycznej przeznaczonej zarówno do prowadzenia diagnostyki jak i terapii.

Posiadamy w swojej ofercie sprzęt do diagnostyki wad postawy ciała i stóp, do analizy i treningu równowagi oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej, analizach chodu i biegu, siły mięśni oraz EEG Biofeedback. Prowadzimy również szeroko pojętą działalność naukowo-badawczo-wdrożeniową.

Prowadzimy:

Przeprowadzaliśmy badania kadrom narodowym

Do tej pory przebadaliśmy 12 kadr narodowych, w tym 4 olimpijskie. m.in.: siatkówki, zapasów, tenisa stołowego, skoków narciarskich, biatlonu, łucznictwa, judo, koszykówki oraz wiele znanych klubów sportowych.

Przeprowadzaliśmy badania takich sportowców jak: Małgorzata Glinka, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Zagumny, Ryszard Wolny, Sebastian Świderski, Włodzimierz Zawadzki, Robert Maćkowiak, Daniel Górak, Sylwia Krzemień, Justyna Mospinek i wielu innych równie znanych.

Z naszej aparatury korzysta wielu mistrzów świata i medalistów olimpijskich.

Firma nasza wielokrotnie wykonywała badania na zlecenie (zamówienie) różnych uczelni na terenie całego kraju np. badania równowagi i koordynacji pilotów w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie czy też Uniwersytetów Medycznych.

Producent i dystrybutor urządzeń medycznych - KOORDYNACJA

Firmie KOORDYNACJA do dnia dzisiejszego przyznano 21 medali i wyróżnień za najlepszy sprzęt Targów rehabilitacyjnych i medycznych stając się tym samym najczęściej nagradzaną firmą ostatnich 5 lat.

Co roku nasza firma bierze udział w międzynarodowych targach rehabilitacji w Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Sosnowcu, ale także na największych targach medycznych w Europie MEDICA Düsseldorf (Niemcy).

Firma KOORDYNACJA – Medyczna Strona Technologii jest producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego renomowanych firm polskich oraz zagranicznych.

Istniejemy na rynku od 2009 roku.

Nasze działania ukierunkowujemy na stały rozwój zarówno naszej firmy jak i współpracujących z nami partnerów. Nasza firma oferuje produkty nowoczesne technologicznie, za które w ostanich latach zostaliśmy uhonorowani ponad 38 nagrodami za innowacyjne urządzenia m.in. w dziedzinie medycyny, rehabilitacji,ortopedii i podologii.

Zapisz się na komputerowe badanie stóp

Centrum Medyczne KOORDYNACJA

ul. Kielecka 90

26 – 612 Radom

telefon: 660 404 464
(nr wewnętrzny 3)

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 8 – 20

sobota – niedziela: nieczynne

Indywidualne i spersonalizowane Wkładki Ortopedyczne 3D

Insole4Foot®

Projektowane komputerowo, wykonane techniką frezowania w materiale wielowarstwowym

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM