Frezowanie

Dzięki możliwości jakie daje nam diagnostyka komputerowa stóp, wykonujemy na najwyższym, poziomie indywidualne wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych, gwarantując w ten sposób pozytywne i szybki efekty jej oddziaływania.

Naszą produkcję stanowi specjalistyczny, kompletny system do wykrawania, frezowania i szlifowania materiału z którego wytwarzamy indywidualną wkładkę. Estetyki dodaje odpowiednio dobrana wyściółka, którą pokrywamy wkładkę.

Zadaniem wkładek indywidualnych u dorosłych jest:

  • ustawienie stóp, kolan w pozycji prawidłowej,
  • zmniejszenie bolesności ,
  • odciążenie miejsc najbardziej przeciążonych,
  • stworzenie komfortu i wygody chodzenia.

U dzieci dobrze dopasowane wkładki indywidualne są skuteczną pomocą w korekcji wad stóp, kolan i kręgosłupa. Zadaniem ich jest prawidłowe ustawienie całego organizmu. Takie ustawienie daje możliwość prawidłowego rozwoju całego aparatu ruchu. Zabezpiecza przed problemami bólowymi w wieku dorosłym, bo niezauważone i w porę nieskorygowane wady nasilają się w miarę dorastania i dojrzewania młodego organizmu co w konsekwencji prowadzi do bolesnych niewydolności, a także do trwałych zniekształceń.Wkładki, które otrzymuje pacjent są doszlifowane i przystosowane do jego obuwia, tak, aby tworzyć z nim jedną całość, zapewniając pełen komfort.


^
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM